KONST / Litografier / Färglitografi 12969229

nr 1296 9229

Sigvard Bernadotte

(1907-2002), Sverige

Färglitografi, 5 st, Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. 150 upplaga, signerad, bladets mått: 40x26 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 december 2019
kl 19:24:58

9/12 18:09:03 1      Vinnande bud

Sigvard Bernadotte

Läs mer om Sigvard Bernadotte