KONST / Litografier / Färglitografi 5522467

nr 552 2467

Färglitografi

signerad Gunnar Allvar, 18/260, 45x50

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 november 2008
kl 19:40:26

13/11 18:48:00 1      Vinnande bud