KONST / Litografier / Färglitografi 9602088

nr 960 2088

Färglitografi

signerad, domherrar, 15/360, motivet: 37x52

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:19:34

10/5 14:18:56 1      200 kr
11/5 08:01:39 2      Vinnande bud