KONST / Litografier / Färglitografi 12767125

nr 1276 7125

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 314/350. Motivet: 29x44cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:37:13

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson