KONST / Litografier / Färglitografi 13038341

nr 1303 8341

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, EA-upplaga, oramad. Motivet: 42x59cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:24:51

27/1 18:16:52 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl