KONST / Litografier / Färglitografi 12847016

nr 1284 7016

Paul Wunderlich

(1927-2010), Tyskland

Färglitografi, Paul Wunderlich (1927-2010), Tyskland. Komposition. Signerad, numrerad 102/125. Motivet: 59x44 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:14

Paul Wunderlich

Läs mer om Paul Wunderlich