KONST / Litografier / Färglitografi 12343331

nr 1234 3331

Paul René Gauguin

(1911-1976), Danmark

Färglitografi, Paul René Gauguin (1911-1976), Danmark. Fiskar. Signerad, daterad 1950, numrerad 67/260. Motivet: 44x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:10:57

Paul René Gauguin

Läs mer om Paul René Gauguin