KONST / Litografier / Färglitografi 12757397

nr 1275 7397

Pär Andersson

(1926-2015), Sverige

Färglitografi, Pär Andersson (1926-2015), Sverige. "Forsen". Signerad, numrerad 137/200. Motivet: 39x50 cm

Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:02:04

12/9 23:25:58 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Andersson

Läs mer om Pär Andersson