KONST / Litografier / Färglitografi 12757065

nr 1275 7065

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, daterad 1971, numrerad 110/385. Motivet: 45x40 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:44:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren