KONST / Litografier / Färglitografi 12757065

nr 1275 7065

Ola Billgren

(1940-2001), Sverige

Färglitografi, Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, daterad 1971, numrerad 110/385. Motivet: 45x40 cm

Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:44:27

Ola Billgren

Läs mer om Ola Billgren