KONST / Litografier / Färglitografi 12353274

nr 1235 3274

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 februari 2019
kl 19:44:23