KONST / Litografier / Färglitografi 9603184

nr 960 3184

Färglitografi

Mats Norryd (1944-1989), signerad, p. t, motivets mått: 48x74

Konditionsrapport: ej glas

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 maj 2015
kl 20:26:01

9/5 00:03:55 1      Vinnande bud