KONST / Litografier / Färglitografi 13636233

nr 1363 6233

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 3/300. Motivet: 36x30cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:49:30

30/11 18:40:57 1      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk