KONST / Litografier / Färglitografi 12455619

nr 1245 5619

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 4455/5000. Bladets mått: 64x49 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:55:08

28/3 17:19:39 1      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk