KONST / Litografier / Färglitografi 12757126

nr 1275 7126

Louis Bastin

(1912-1979), Sverige

Färglitografi, Louis Bastin (1912-1979), Sverige. Signerad, numrerad 192/310. Signerad. Motivet: 45x60cm

Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:06:01

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Louis Bastin

Läs mer om Louis Bastin