KONST / Litografier / Färglitografi 12757126

nr 1275 7126

Louis Bastin

(1912-1979), Sverige

Färglitografi, Louis Bastin (1912-1979), Sverige. Signerad, numrerad 192/310. Signerad. Motivet: 45x60cm

Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:06:01

Louis Bastin

Läs mer om Louis Bastin