KONST / Litografier / Färglitografi 12577110

nr 1257 7110

Lennart Nyström

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Kuber. Signerad, numrerad 20/150. Motivet: 59x87 cm

Lennart Nyström, svensk målare född 1944.

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:28:42

Lennart Nyström

Läs mer om Lennart Nyström