KONST / Litografier / Färglitografi 12848046

nr 1284 8046

Lennart Jirlow

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad. Motivet: 28x24cm

Lennart Jirlow, född 1936 i Stockholm, svensk konstnär.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

6.600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:25:19

Lennart Jirlow

Läs mer om Lennart Jirlow