KONST / Litografier / Färglitografi 13036260

nr 1303 6260

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 85/190. Motivet: 79x59 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:06:13

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm