KONST / Litografier / Färglitografi 13036334

nr 1303 6334

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Signerad, numrerad 1036/1750. Motivet: 77x57 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:37:29

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm