KONST / Litografier / Färglitografi 12757339

nr 1275 7339

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Blommor. Signerad, numrerad 111/225, bladets mått: 87x61 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:40:51

16/9 19:21:29 1      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm