KONST / Litografier / Färglitografi 12343310

nr 1234 3310

Lars Jonsson

(f. 1952), Sverige

Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm

Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:41:52

11/2 20:36:52 1      Vinnande bud

Lars Jonsson

Läs mer om Lars Jonsson