KONST / Litografier / Färglitografi 12757007

nr 1275 7007

Lage Lindell

(1920-1980), Sverige

Färglitografi, Lage Lindell (1920-1980), Sverige. Signerad, numrerad 50/50, Herrviks hamn, 48x63 cm

Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,

Utrop:

2.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.000 kr (per 21:59:24)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:29:59

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
14/9 22:42:50 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lage Lindell

Läs mer om Lage Lindell