KONST / Litografier / Färglitografi 8985220

nr 898 5220

Kristian Krokfors

(f. 1952), Finland

Färglitografi , Kristian Krokfors (f. 1952), onumrerad, motivet: 61x42

Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 juni 2014
kl 19:03:05

Kristian Krokfors

Läs mer om Kristian Krokfors