KONST / Litografier / Färglitografi 13634132

nr 1363 4132

Karl Höglund

(f. 1940), Sverige

Färglitografi, Karl Höglund (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad 27/360. Motivet: 41x60cm

Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 november 2020
kl 19:04:05

Karl Höglund

Läs mer om Karl Höglund