KONST / Litografier / Färglitografi 12847183

nr 1284 7183

Färglitografi

Johan Pettersson, hästar. Signerad, numrerad 36/150, -98mm: 16x23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:55:21

26/10 14:58:24 1      Vinnande bud