KONST / Litografier / Färglitografi 12848298
nr 1284 8298
Jeanette Karsten
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Jeanette Karsten (f. 1967), "Friendship". Signerad, numrerad 183/290. Motivet: 58x42cm
Jeanette Karsten, svensk bildkonstnär född 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:21:11
28/10 19:16:12
28/10 19:16:52