KONST / Litografier / Färglitografi 12848298

nr 1284 8298

Jeanette Karsten

(f. 1967)

Färglitografi, Jeanette Karsten (f. 1967), "Friendship". Signerad, numrerad 183/290. Motivet: 58x42cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:21:11

28/10 19:16:12 1      Vinnande bud
28/10 19:16:52 1      Vinnande bud