KONST / Litografier / Färglitografi 12455211

nr 1245 5211

Jan Håfström

(f. 1937), Sverige

Färglitografi, Jan Håfström (f. 1937), Sverige. Signerad, numrerad 179/270, bladets mått: 92x60 cm

Jan Håfström, svensk målare född 1937.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:52:02

Jan Håfström

Läs mer om Jan Håfström