KONST / Litografier / Färglitografi 12455506

nr 1245 5506

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, numrerad 127/290. Motivet: 28x35 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:55:26

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth