KONST / Litografier / Färglitografi 12455505
nr 1245 5505
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/250. Motivet: 29x36 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:56:33
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
800 kr