KONST / Litografier / Färglitografi 12455505

nr 1245 5505

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, numrerad 203/250. Motivet: 29x36 cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:56:33

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth