KONST / Litografier / Färglitografi 11468752

nr 1146 8752

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Färglitografi, Hans Viksten (1926-1987), Sverige. Sommar, 39/50, signerad -83, motivet: 54x44

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 27 november 2017
kl 20:56:00

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten