KONST / Litografier / Färglitografi 12825045

nr 1282 5045

Hans Belin

(1936-2007), Sverige

Färglitografi, 2 st, Hans Belin (1936-2007), Sverige. Signerad, numrerad 285-upplaga, Hamn, Torg. Motivet: 65x51 cm

Hans Belin, svensk bildkonstnär född 1936, död 2007.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:24:03

Hans Belin

Läs mer om Hans Belin