KONST / Litografier / Färglitografi 12757213

nr 1275 7213

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Signerad, numrerad 305/380, Sträckande fåglar. Motivet: 25x39 cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:22:13

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz