KONST / Litografier / Färglitografi 12757213

nr 1275 7213

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Signerad, numrerad 305/380, Sträckande fåglar. Motivet: 25x39 cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 500 kr (per 22:31:55)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:09:03

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
10/9 22:35:58 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz