KONST / Litografier / Färglitografi 9603483

nr 960 3483

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Stockholmsmotiv, 171/290, signerad, motivet: 43x59

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 maj 2015
kl 19:14:56

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann