KONST / Litografier / Färglitografi 13732019

nr 1373 2019

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Färglitografi, Gösta Gustavson (1931-2008), Sverige. "Norrström". Signerad, numrerad 27/275, daterad 1989,45x55 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:11:54

18/1 18:46:11 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson