KONST / Litografier / Färglitografi 12261009

nr 1226 1009

Frank Björklund

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Frank Björklund (f. 1960), Sverige. "Ecce Homo". Färglitografi. Signerad, numrerad 73/175. Motivet: 54x38,5 cm. Skänkt till auktionen av konstnären och Modern Gallery genom stadsbrud Marianne Djudic

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

torsdag 18 oktober 2018
kl 18:00:00

  • Tema
  • 18 okt

Stadsbrudskåren

Läs mer om Stadsbrudskåren

Frank Björklund

Läs mer om Frank Björklund