KONST / Litografier / Färglitografi 13384663

nr 1338 4663

Eusebio Sempere

(1923-1985), Spanien

Färglitografi, Eusebio Sempere (1923-1985), Spanien. Komposition. Signerad, numrerad 56/125. Motivet: 45x44 cm

Eusebio Sempere, spansk konstnär född 1923, död 1985.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 27 juli 2020
kl 20:01:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Eusebio Sempere

Läs mer om Eusebio Sempere