KONST / Litografier / Färglitografi 12757014

nr 1275 7014

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, Ernst Billgren (f. 1957), Sverige. Signerad, numrerad 301/330, Interiör. Motivet: 26x33 cm

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:25:11

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren