KONST / Litografier / Färglitografi 12757014

nr 1275 7014

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, Ernst Billgren (f. 1957), Sverige. Signerad, numrerad 301/330, Interiör. Motivet: 26x33 cm

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:25:11

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren