KONST / Litografier / Färglitografi 13026454

nr 1302 6454

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Södermalm. Signerad, HC-upplaga. Motivet: 38x46 cm

Konditionsrapport: skadad ram, spricka i glas

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 06:42:54)
Uppdatera
Visning

fredag 17/1, lördag 18/1, söndag 19/1 och måndag 20/1

Auktionen
avslutas:

måndag 20 januari kl 18:37:26

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
16/1 21:49:57 1      100 kr
18/1 21:41:23 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg