KONST / Litografier / Färglitografi 13038376

nr 1303 8376

Don Eddy

(f. 1944), USA

Färglitografi, Don Eddy (f. 1944), USA. Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm

Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:11:11

Don Eddy

Läs mer om Don Eddy