KONST / Litografier / Färglitografi 13725242
nr 1372 5242
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC. Motivet: 43x52 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:33:04
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)