KONST / Litografier / Färglitografi 13725242

nr 1372 5242

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Färglitografi, Curt Sjöberg (1911-1987), Sverige. Signerad, numrerad HC. Motivet: 43x52 cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:33:04

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg