KONST / Litografier / Färglitografi 12779386

nr 1277 9386

Christine Gunnarsson-Göhlner

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, 2 st, Christine Gunnarsson-Göhlner (f. 1957), Sverige. Signerad, daterad -95, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 41x30 cm

Christine Gunnarsson-Göhlner, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:47:27

Christine Gunnarsson-Göhlner

Läs mer om Christine Gunnarsson-Göhlner