KONST / Litografier / Färglitografi 12779386

nr 1277 9386

Christine Gunnarsson-Göhlner

(f. 1957), Sverige

Färglitografi, 2 st, Christine Gunnarsson-Göhlner (f. 1957), Sverige. Signerad, daterad -95, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 41x30 cm

Christine Gunnarsson-Göhlner, svensk bildkonstnär född 1957.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:47:27

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Christine Gunnarsson-Göhlner

Läs mer om Christine Gunnarsson-Göhlner