KONST / Litografier / Färglitografi 14222062

nr 1422 2062

Christina Knall

(f. 1947), Sverige

Signerad, numrerad 18/290, Vaxholsmbåt. Färglitografi, bildmått: 32x42cm, yttermått inklusive ram: 46x55cm

Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:11:40

27/9 20:00:21 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Christina Knall

Läs mer om Christina Knall