KONST / Litografier / Färglitografi 13027056

nr 1302 7056

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 292/295, Västerbron. Motivet: 45x55 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:53:59

19/1 17:16:09 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm