KONST / Litografier / Färglitografi 12757090

nr 1275 7090

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Färglitografi, Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 17/375. Motivet: 48x58 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:15:00

12/9 21:03:46 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm