KONST / Litografier / Färglitografi 12757015

nr 1275 7015

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. PT, signerad, oramad, bladets mått: 57x44 cm

Konditionsrapport: vikskada

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

500 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:18:51)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:26:45

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström