KONST / Litografier / Färglitografi 12767015

nr 1276 7015

Cecilia Sikström

(f. 1962), Sverige

Färglitografi, Cecilia Sikström (f. 1962), Sverige. PT, signerad, oramad, bladets mått: 57x44 cm

Konditionsrapport: vikskada

Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:00:40

Cecilia Sikström

Läs mer om Cecilia Sikström