KONST / Litografier / Färglitografi 12455174

nr 1245 5174

C Göran Karlsson

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. Signerad, numrerad 73/310, bladets mått: 38x28 cm

C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:15:45

30/3 10:53:46 1      1.000 kr
1/4 18:56:45 2      Vinnande bud

C Göran Karlsson

Läs mer om C Göran Karlsson