KONST / Litografier / Färglitografi 12769389

nr 1276 9389

C Göran Karlsson

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. Signerad CGK. Signerad, numrerad 150/310, bladets mått: 38x28 cm

C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:50:22

C Göran Karlsson

Läs mer om C Göran Karlsson