KONST / Litografier / Färglitografi 12757080

nr 1275 7080

Björn Wessman

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Björn Wessman (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 20/35. Motivet: 41x19 cm

Björn Wessman, svensk målare född i Hässleholm, Skåne 1949.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:57:03)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:50:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Björn Wessman

Läs mer om Björn Wessman