KONST / Litografier / Färglitografi 12767080

nr 1276 7080

Björn Wessman

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Björn Wessman (f. 1949), Sverige. Signerad, numrerad 20/35. Motivet: 41x19 cm

Björn Wessman, svensk målare född i Hässleholm, Skåne 1949.

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:22:29

Björn Wessman

Läs mer om Björn Wessman