KONST / Litografier / Färglitografi 14278237
nr 1427 8237
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Signerad, numrerad 49/150, segelbåtar. Färglitografi, bildmått: 29x44cm, bladets mått: 43x54cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:39:55
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth