KONST / Litografier / Färglitografi 12342402

nr 1234 2402

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Vintermotiv skärgården, HC-upplaga, 19/38, Signerad. Motivet: 38x46

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

måndag 11 februari 2019
kl 18:06:50

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö