KONST / Litografier / Färglitografi 13185264

nr 1318 5264

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, numrerad 320/360, Gröna Lund. Motivet: 37x44cm, oramat löst blad

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 april 2020
kl 20:05:23

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö